Opis działalności firmy

Jesteśmy firmą produkującą artykuły gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych, a także metalu i drewna, działającą na terenie Polski oraz za granicą. Specjalizujemy się w wielonakładowej produkcji seryjnej, pod własną marką, jak również pod marką zleceniodawcy.
Działalność firmy Medfar została rozpoczęta w 1991 r. jako firma rodzinna, która zachowując kulturę organizacji rodzinnej rozwinęła się do firmy dostarczającej klientom obecnie kilkadziesiąt rodzajów różnych produktów. Nasze produkty od samego początku cieszą się znaczącym uznaniem klientów, co świadczy o naszej pozycji na rynku jako lidera w Polsce.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu przy obróbce tworzyw sztucznych, zastosowaniu najnowszych technologii, otwartości oraz znanej renomie stworzyliśmy idealną ofertę, z której korzystają firmy w Polsce i za granicą. Nasze produkty są eksportowane do krajów europejskich.

Dzięki wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia przy obróbce tworzyw sztucznych oraz dostępu do technologii, zyskaliśmy czołowe miejsce na rynku produkcji wyrobów. Do naszych sztandarowych produktów należą m. in.:

  • Linki do bielizny: powlekane, metalowe powlekane, stalowe
  • Sznurki do bielizny
  • Klamerki do bielizny

Chcesz wiedzieć co mamy jeszcze do zaoferowania? Pełna lista produktów oferowanych przez naszą firmę znajduje się w Katalogu produktów.

Organizacja Medfar celuje w kompleksowość świadczenia usług. Z uwagi na to, posiadamy własną flotę transportową, która jest w stanie dostarczyć zamówiony przez Państwa towar w dowolne miejsce.  Czas dostawy towaru zależny jest od wielkości złożonego zamówienia.
Jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym wymaganiom klienta posiadając własne maszyny tłoczące. Aby złożyć zamówienia na spersonalizowaną usługę, należy skontaktować się z przedstawicielem firmy drogą e-mailową bądź telefoniczną. Po opracowaniu zamówienia niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia szczegółów oferty.

Aktualności

Firma Medfar jest Twoim partnerem na teraz i na przyszłość

Przykładowe produkty